ГоловнаДВЗМобільні "Пункти незламності" на вулицях Кременчука

Мобільні “Пункти незламності” на вулицях Кременчука

Щоб допомогти співгромадянам, влада, українські підприємці, громадскі організації, розпочали організовувати по країні “Пункти незламності”, але мало хто знає, що в деяких регіонах є справжнісінькі “Авто незламності”.

Це автомобілі з усім необхідним для виживання обладнали на основі вантажівок та пожежних авто. Такі пункти допомоги громадянам у разі надзвичайної ситуації підготували у Кременчуці. На сьогодні місто має вже 6 мобільних пунктів, які готові прийти на допомогу мешканцям міста в будь-який момент.

Ці автомобілі – це невеликі мікроавтобуси або вантажівки. Як повідомив мер міста на своїй сторінці у Facebook, один з незламомобілів Кременчук отримав завдяки волонтерам і меценатам. Основою для машини став Mercedes-Benz 1124, який обладнали всіма необхідними інструментами для роботи у надзвичайних ситуаціях.

Автомобіль можуть залучати до ліквідації наслідків ворожих обстрілів, а також використовувати його як мобільний “Пункт незламності”. Загалом у місті працює 6 таких авто, які можуть оперативно дістатися будь-якої точки міста. Також авто використовують для забезпечення стаціонарних “Пунктів незламності”. З інших особливостей варто відзначити, що авто можуть використовувати як сирену, для інформування мешканців міста про повітряну тривогу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: