Український позашляховик схожий на Bentley Dominator продають за 2500 доларів

Підпишись на нас:

В Тернопільській області є унікальний позашляховик. Він вже в роках, бо був створений ще в 1994 році, але його особливістю є унікальність. Він, як кажуть, єдиний та неповторний. Їздить він до дорогам міста Чортків.

Подробиці

Самородне автомобільне чудо створили з «Волги», ВАЗ-2104 і УАЗ. Більше того, його поставлено на облік. Пробіг вже 200 000 км.

В деталях це виглядає наступним чином. Кузов від ВАЗ-2104 з суттєвими змінами. Є нові круглі фари та широка радіаторна сітка. На сайті «ТопЖир» його порівнюють з Bentley Dominator. В 90-х був такий автомобіль в автопарку султана Брунею. На той час вони вважалися ексклюзивними, адже їх випустили лише в кількості 6 одиниць.

Bentley Dominator

Автомобіль оснащено двигуном об’ємом 2,4 л, потужністю 90 к.м. Він запозичений від ГАЗ-24 «Волга». Розхід пального становить 13 л на 100 км. Так, це не про економічність. Від «Волги» встановлені також редуктори.

Український позашляховик майже як Bentley Dominator продають за 2500 доларів Українське саморобне авто

Трансмісія запозичена від УАЗ, від мікроавтобусів RAF— ресори підвіски. Автомобіль з високим кліренсом. Також він має фаркоп, підніжки. До речі, авто виставлено на продаж за 2500 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: