«Укрармор» розроблятиме унікальну українську БМП-В

Підпишись на нас:

Українське оборонне підприємство «Укрармор» нещодавно оприлюднило деталі свого амбітного проекту: БМП-В, гусеничної бойової машини-амфібії (БМП), яка створюється для модернізації можливостей української бронетехніки. Це нове підприємство походить від компанії, яка вже отримала визнання своїм виробництвом бронетехніки, такими як Богдана 2.0, Камрат-М, Новатор, а також мінометних систем та боєприпасів. «Укрармор» також відомий своїм досвідом у модернізації військової техніки, в т.ч. БМП-1 IFV

Подробиці

Хоча інформація про проект BMP-В залишається обмеженою та певною мірою залежить від достовірності різних джерел, зараз з’являється більш чітке уявлення про потенційні характеристики автомобіля. БМП-В дотримується класичної компоновки сучасних БМП: моторно-трансмісійне відділення розташоване спереду, механік-водій — зліва від двигуна, а піхотний десант — у кормовій частині машини.

Проект БМП-В спрямований на створення універсальної БМП з декількома ключовими характеристиками, включаючи передньорозташований двигун і трансмісію, кілька класів захисту, введення штурмових сил з тилу, дистанційно керовані станції озброєння та потенціал для різних похідних бронетехніки на основі Шасі БМП. Ця машина призначена для перевезення особового складу піхоти, забезпечення ефективної вогневої підтримки в бойових сценаріях і ураження як особового складу, так і протитанкової загрози. Його адаптивність поширюється на різноманітні умови, охоплюючи різні місцевості та складні умови бездоріжжя.

Конструкція БМП-В акцентує значну увагу на захисту екіпажу, зокрема завдяки покращеній бічній броні. Башта, потенційно розрахована на двох солдатів і має конфігурацію люка. Автомобіль може похвалитися можливостями амфібії з великими вихлопними трубами в задній частині, що натякає на водометну силову установку. Основне озброєння має візуальну схожість з БМП 2А42 в якої 230-мм гармата. Задній люк, обладнаний люком меншого розміру, має схожу систему посадки, що й у БТР-4МВ1.

Українські конструктори бронетехніки мають намір оснастити БМП-В повним комплектом камер кругового огляду для забезпечення кругового огляду. Повідомляється, що ця система містить тепловізійну камеру, кольорові камери, три відеомонітори, панель керування для налаштування параметрів тепловізійної камери та кермо водія-механіка.

Технічні характеристики БМП-В:

  • шестиколісне гусеничне шасі;
  • швидкість по шосе до 80 км/год;
  • швидкість на воді до 10 км/год;
  • кліренс 0,4 м;
  • бічний ухил 25°;
  • кліренс від перешкод 0,7м.

Він може проїжджати розриви до 2,5 метрів і може похвалитися дальністю до 800 км на основних паливних баках. Без додаткової броні споряджена маса становить 18 тонн. З боків башти встановлено по шість димових гранатометів, а з борту башти – дві пускові труби протитанкових керованих ракет (ПТРК). Машина вміщує екіпаж з трьох осіб і здатна перевозити до восьми піхотинців або десантників.

Що стосується захисту, то передбачається, що корпус БМП-В отримає додатковий броньовий захист у вигляді броньового листа з карбіду кремнію. Очікується, що це доповнення збільшить вагу автомобіля на 3060 кг. Лобова броня розроблена таким чином, щоб протистояти 30-мм боєприпасам із використанням комбінації сталевої броні та керамічних матеріалів. Бічні та задня сторони отримають аналогічний захист від боєприпасів калібру 14,5 мм. У десантному відділенні планують встановити протимінні сидіння, що відповідає єдиному стандарту безпеки української бронетехніки.

Варіанти двигунів для БМП-В включають Caterpillar Cat 9.3, Scania DC13, а також двигуни 3-TD і 4-TD українського виробництва. Автомобіль включатиме трансмісію Allison 3040MX, вибір якої вже поширений в інших українських військових машинах, таких як БТР-3 і БТР-4.

Що стосується озброєння, розробники пропонують ряд 30-мм бойових модулів для встановлення на БМП-В. Вітчизняна промисловість виробляє кілька таких модулів, з можливістю інтеграції бойових модулів іноземного виробництва. У комплект озброєння входить один кулемет калібру 7,62 мм і один гранатомет. Повідомляється, що боєкомплект БМП-В включає не менше 200 30-мм снарядів, 500 патронів для 7,62-мм кулемета, 29 гранат для гранатомета і чотири ПТРК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: