Експерти назвали причини зростання цін на 30% на авто з більшим пробігом

Підпишись на нас:

На вторинному автомобільному ринку пропозиції стали не такі цікаві та щедрі, як були раніше. Пояснимо, що мається на увазі. Раніше можна було знайти за доступну вартість автомобіль в гарному технічному стані та ще й зі скромним пробігом.

Зараз ситуація кардинально трансформувалась. Машини стали дорожчі, вік більшим, але ціна теж на них зросла. Про такі метаморфози авторинку повідомляє сайт Motor1 з посиланням на дослідження iSeeCars.

Результати досліджень показали, що вживані авто подорожчали в середньому на 33% порівняно з 2019 роком. Зверніть тепер увагу на цифри віку машин. Якщо раніше середній вік становив 4,8 років, то зараз він змістився до показника 6,1 років.

Звичайно, якщо послухати експертів, то причини зростання будуть обґрунтовані збільшенням пандемією, скороченням виробництва, коли підприємства фактично зупинилися. В результаті на ринку була нестача нових пропозицій.

Паралельно до такої ситуації можна було спостерігати, що попит на машини ніяк не знижувався. За законом ринку, якщо є багато бажаючих придбати, отже, вони мають гроші. Чому б в цьому випадку не підняти ціни. Ринки ще досі не оговталися після таких подій, тож маємо високі ціни та старіші авто з більшим пробігом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: