У нових авто Volvo технічне обслуговування вже включене у вартість автомобілія: список моделей

Підпишись на нас:

Volvo в Україні запропонував спеціальні умови для власників електромобілів бренду: за програмою Volvo Care Offer сервіс на 3 роки вже включений у вартість авто. Ексклюзивна пропозиція від Volvo доводить – електромобілі це сучасно, екологічно та фінансово вигідно.

Подробиці

Сервісна програма діє протягом 100 000 км, або 3 років – залежно від того, що настане раніше. Вона доступна для всіх електромобілів Volvo та передбачає:

  • регулярне сервісне обслуговування авто відповідно до регламенту;
  • заміну запчастин, що піддаються природному зносу;
  • оновлення програмного забезпечення.

Volvo дбає, щоб власники отримували задоволення не лише від керування авто, а й досвіду володіння. Тому пропонує ексклюзивні умови гарантії на електромобіль: 3 роки або 100 000 км – залежно від того, що настане раніше. Додаткову впевненість в авто забезпечує гарантія на літієво-іонний акумулятор: 8 років або 160 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше.

Спеціальні умови сервісу, гарантії на електромобіль та акумулятор поширюються на весь модельний ряд електромобілів Volvo: XC40 , C40 та нещодавно представлений EX30.

Власникам не потрібно витрачати додаткові кошти на ТО нових електричних Volvo. Вартість такого сервісу не лише значно дешевша, ніж для авто із ДВЗ, а вже включена до вартості нового електромобіля.

Тип двигунаЗдійснюється ТОВартість (із ПДВ)
XC40 Recharge (електромобіль)один раз на 30 000 км

або 2 роки

від 15 362 грн*
XC40

(м’який гібрид)

один раз на 20 000 км

або 1 рік

від 36 700 до 41 948 грн*

Порівняння вартості сервісу між повністю електричним Volvo XC40 Recharge та м’яким гібридом із ДВЗ Volvo XC40.

Відповідно, 15 362 грн з ПДВ (вартість розрахована станом на серпень 2023 р. та вимагає уточнення в офіційних дилерів Volvo в Україні) вже включені до вартості електромобіля XC40. Власнику, щоб отримати якісне технічне обслуговування, достатньо лише відвідати офіційний сервіс.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: