Євросоюз дає відстрочку для екологічних стандартів Євро-7: встигайте придбати доступні авто з ДВЗ

Підпишись на нас:

На сайті  Auto Motor und Sport з’явилася інформація, яка дає надію побачити на ринку нові бюджетні автомобілі з ДВЗ. Справа в тому, що Євросоюз суттєво підвищив вимоги до екологічного стандарту Євро-7. Автовиробники стали розводити руками та відмовлятися від бюджетників в модельній лінійці.

Такі новини засмутили не тільки автовиробників, яким стало невигідно випускати бюджетні моделі машин, але й потенційних покупців. Євросоюз прийняв рішення послабити вимоги, а точніше дати відстрочку для впровадження еко-норм Євро-7. За план переходу буде голосування на початку наступного 2024 року.

Для всіх це стало приємною новиною. Автовиробники отримала шанс на адаптацію до 2030 року, а покупці зможуть придбати нові автомобілі за адекватною ціною. Можливо, бренди встигнуть випустити навіть по два нових покоління.

Якщо говорити про більш конкретні цифри, то виробництво з вимогами Євро-7 збільшує собівартість авто мінімум на 2000 євро. Відповідно до протоколу, є не тільки обмеження на викиди шкідливих речовин від двигунів внутрішнього згоряння, а також на частинки покришок та гальмівних колодок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: