Перелік найкращих люксових автомобілів: рейтинг від механіка з 10-річним досвідом

Підпишись на нас:

Люксовий автомобіль передбачає розкіш, надійність, бездоганну безпеку. В цьому сегменті прийнято згадувати про Mercedes, BMW та Audi. Не тільки цими марками обмежується сегмент люксових автомобілів. На думку досвідченого механіка Остіна Фаро є ще кілька варіантів, які можуть скласти конкуренцію відомим брендам.

Видання Yahoo Finance виклало статтю на основі розповіді механіка та опублікувало її на своїх сторінках. Сучасні технології, безпека, комфорт, ексклюзивність, стиль — в них все поєднано на найвищому рівні. До переліку ввійшли такі автомобілі:

  • CX9 та CX90
  • Rolls-Royce La Rose Noire Droptail
  • Pagani Huayra
  • Porsche 911 S/T.

На думку механіка в модельній лінійці бренда Mazda найкращими є CX9 та CX90. Не всі знають, але цей автовиробник є єдиними, хто надає гарантію на необмежений пробіг у стандартній комплектації. Остін Фаро зазначив, що з 2019 року Mazda впевнено наступає на п’яти всім, хто був до цього часу еталоном розкоші. Проте є перевага в ціні, яка порівняно з іншими вище названими брендами, наразі ще залишається доступною, а точніше помірною. Якщо ви хочете розкішне авто, тоді беріть  CX9 та CX90. Інноваційний японський дизайн, оздоблення салону з натуральної шкіри, технології, технічна надійність — все на найвищому рівні.

CX9

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail дуже дороге, бо воно коштує понад 30 млн доларів. Увага до деталей є його перевагою. Це один з перших чотирьох варіантів Droptail. Розкішний у всіх відношеннях. Можливості персоналізації, технологія Hydroshade для елементів з нержавіючої сталі з захисним шаром особливого електроліту товщиною в 1 мікрон, колір шкіряних сидінь та навіть нитки — все за бажанням власника.

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail

Pagani Huayra — спортивне авто, вартість якого становить 1,5 млн доларів. Розганяється до 100 км/год за 2,8 секунди. Максимальна швидкість становить 383 км/год. Автомобіль оснащено двигуном Mercedes-AMG V-12 з подвійним турбонаддувом об’ємом 5,98 л.

Pagani Huayra

Porsche 911 S/T — найкращий автомобіль на всі часи в класі люкс. Має 518 к.с. Авто оснащене 6-циліндровим двигуном з турбонаддувом. Вартість суперкара становить 120 000 доларів. Продуктивність, потужність, розкіш — в цьому автомобілі все є. Як каже автомеханік з 10-річним досвідом, від цього автомобіля мурашки по шкірі вам гарантовані.

Porsche 911 S/T

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: