ГоловнаДВЗНа аукціоні продано унікальний номерний знак за 3,2 мільйони доларів

На аукціоні продано унікальний номерний знак за 3,2 мільйони доларів

На що готові автолюбителі аби отримати бажане? Купити колекційне авто за неймовірну суму чи стати власником найновішого суперкара, але є навіть найпалкіші, які готові віддати чималу суму за номерний знак. 

У Гонконгу на одному з аукціонів купили унікальний автомобільний номерний знак з літерою “R” за 3,2 мільйона доларів. Лот пішов із молотка за ціну, що в 5100 раз перевищувала стартову вартість. Хоча і знак продано за вражаючу ціну, але вона не є найбільшою. 

У 2021 році на схожому аукціоні продано номерний знак з буквою “W” за 3,3 мільйона доларів. Але навіть це не є найбільшою ціною, адже найдорожчий номерний знак у світі  коштує більше 20 мільйонів доларів.

В цілому на аукціоні було виставлено приблизно 49 номерних знаків. Переможець аукціону та власник жаданої літери “R” побажав залишитися анонімним. Як вияснилося, літера “R” вважається щасливою у Гонконгу. Також вважається, що ця літера принесе удачу власнику авто. Тому можна зауважити, що переможець аукціону є не тільки заможною людиною, але і забобонною.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: