ГоловнаДВЗУкраїнець перетворив "Запорожець" на вантажівку

Українець перетворив “Запорожець” на вантажівку

Українці талановиті та винахідливі, а коли мова йдеться про господарство, то вони готові піти на всі можливі крайності – навіть винайти власний агрегат. 

Так склалося з мешканцем Чернігівської області, що переробив легендарний “Запорожець” на багатофункціональний помічник для господарства. Конструктор приладнав до авто кузов, який знадобиться кожному українцю цієї весни на дачі чи городі. 

У минулому завод ЗАЗ виготовляв вантажні “Запорожці”, що були відомі як ЗАЗ-968МП. Ці машини були мало відомими, адже виготовлялися малими партіями та не були практичними. І не дивно, адже через нестандартну конструкцію ними мало хто цікавився. 

Але власник одного з таких “Запорожців” вирішив дати автомобілю друге дихання та перетворив авто в зручний  багатофункціональний помічник. Для модифікації автомобіля Олександру знадобилося 10 років, проте тепер він може пишатися своїм універсальним вантажним “Запорожцем”.

Олександр Городинський – пенсіонер села Стольне що на Чернігівщині. Олександр розробив новий дизайн машини та прийнявся за роботу. Він обрізав кузов та подовжив передній міст, а задній міст позичив у  ІЖ-2715. Автомобіль має 1,3-літровий двигун, що взятий з “Жигулів”. Олександр зробив дерев’яну платформу з бортами та приладнав її до машини.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: