Стало відомо, через скільки тижнів офіційно покажуть нове покоління кросовера Duster

Підпишись на нас:

Як повідомляють закордонні ЗМІ, оновлений кросовер Dacia Duster 2024 представлять вже за п’ять тижнів. Третє покоління автомобіля обіцяє стати справжньою революцією. Компанія ретельно готується до цієї події, збільшуючи виробничі потужності.

Подробиці

Виходом оновленої моделі марка має намір забрати частину покупців у Toyota, Kia та Skoda. Вже відомо, що новинка буде набагато сучаснішою за актуальний автомобіль. При цьому важливі характеристики попередника виробник збереже. Зокрема, це стосується практичного кузова з високим кліренсом, широкої моторної лінійки, в тому числі наявності газової установки, а також відмінного співвідношення ціни і якості.

Dacia Duster

Буде покращено і салон машини. Він стане більш комфортним завдяки повністю цифровій кабіні, підвищеній шумоізоляції та новому обладнанню. При цьому виробник не має наміру надмірно прикрашати інтер’єр, зосередившись на практичності. Третя генерація кросовера має дістатися ділерських центрів вже в першому кварталі наступного року. Вартість автомобіля поки що не розкрита, але компанія обіцяє зберегти цінник на колишньому рівні. Можливо, вона збільшиться лише на кілька відсотків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: