До топ-3 найненадійніших автомобілів увійшли моделі Ford та Volkswagen

Підпишись на нас:

Не важливо на якому ринку буде придбаний автомобіль, на вторинному чи на первинному, кожен водій бажає отримати надійний транспортний засіб, котрий не буде вимагати велику кількість коштів на ремонт.

До топ-3 найненадійніших автомобілів увійшли моделі Ford та Volkswagen

Саме тому експерти звернулись до механіка та запитали з його досвіду про найненадійніші автомобілі, які він зустрічав. Майстер назвав три моделі, які не купив би ні за що через їхню ненадійність.

Dodge Dart

Історія моделі тривала з 1960 по 1976 рік. І ці моделі були достатньо непогані. Однак в 2013 році підприємство вирішило відновити виробництво машини, але це не виправдало очікувань. Машина Dart стала однією з найбільших помилок водіїв, які її купували.

Volkswagen Beetle

Ця модель була доволі цікавою зовні, але абсолютно провальною зовні. «Жука» водії не оцінили через його малі габарити. Відновлений «жук» перестали випускати в 2019 році, до цього часу аналогічна ситуація виникла в 1979 році.

Ford Focus

Історія моделі тривала 25 років. Автомобіль має чотири покоління, однак жодне не стало успішним. Саме тому вже в 2025 році компанія зупиняє виробництво цього автомобіля. Focus є не лише ненадійний, а й має проблеми з трансмісією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: