Volvo S80 застряг у незвичайному місці на 8 років: його шукають на Google Maps

Підпишись на нас:

Google Maps – це найпотужніший картографічний і навігаційний інструмент, який дає змогу знайти практично будь-яке місце на карті та дослідити його за допомогою функції Street View.

Подробиці

Не так давно завдяки цьому сервісу ентузіасти виявили автомобіль Volvo S80, припаркований на крихітному острівці посередині озера. Стверджується, що машина стоїть там уже понад 8 років. Але версії про те, як вона там опинилася, сильно різняться.

Йдеться про машину 2001 року випуску, яка перебуває на маленькому штучному острові із землі та каміння в місті Оттава, США (штат Іллінойс) з 2015 року. Існували припущення, що це якась промокомпанія для фірми, що займається продажем приватних островів, але це не зовсім так.

Volvo S80 застряг у незвичайному місці на 8 років. Тепер усі шукають його на Google Maps

Седан був припаркований на цьому місці ще до того моменту, поки простір навколо не перетворився на величезне озеро, і приїхав автомобіль туди на своїх чотирьох колесах.

За однією з найдостовірніших версій, чи то заради жарту, чи то для того, щоб покарати власника S80, який заважав роботі будівельної техніки, водії екскаваторів акуратно прокопали ґрунт навколо Volvo, а землю з цього місця використовували для побудови теплопроводу неподалік.

Volvo S80 застряг у незвичайному місці на 8 років. Тепер усі шукають його на Google Maps

Вибратися з пастки невисокому шведському седану своїм ходом не вдалося, а після того, як кар’єр заповнила вода, зробити це було вже неможливо.

У підсумку зараз це місце позначено на карті як острів Volvo.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: