Такого автомобіля ніхто не бачив: рідкісний ЛуАЗ з двигуном від «Таврії»

Підпишись на нас:

Український автопром приховує безліч таємниць. Наприклад, мало хто з сучасних водіїв знають про автомобіль «Волинянка», котрий в свій час був гарним позашляховиком.

Такого автомобіля ніхто не бачив: рідкісний ЛуАЗ з двигуном від «Таврії»

Автомобіль випускався на Луцькому автомобільному заводі (ЛуАЗ). Цей екземпляр цінували працівники, котрі мали б перевозити велику кількість матеріалів, наприклад, сільські працівники, колгоспи, бригади.

Ще однією цікавою моделлю був довгообразий ЛуАЗ-13021-08. Машина вироблялась для служб швидкої медичної допомоги. Історія моделі розпочалась у 1998 році, однак споглядаючи форми автомобіля примітно, що вони були не актуальними навіть для машини того часу. ЛуАЗ-13021-08 так і не надійшов у серійне виробництво.

Довгообразий автомобіль було створено на базі вантажівки ЛуАЗ-13021. Маса автомобіля складала 1600 кг, а його вантажопідйомність – 550 кг.

На відміну від звичайних позашляховиків з кузовом, що несе, він відрізнявся лонжеронною рамою відкритого перерізу, що дозволило збільшити колісну базу з 1,8 до 2,3 метра і посилити задню підвіску за рахунок більш жорстких торсіонів. Під капотом автомобіля знаходився двигун від «Таврії» потужністю 53 к.с.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: