Внесено значні зміни до процедури видачі та оформлення одного з водійських свідоцтв

Підпишись на нас:

В Україні внесено значні зміни до процедури видачі та оформлення свідоцтв для транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі. Нововведення дають змогу перевізникам отримувати ці документи вдвічі швидше завдяки скороченню терміну видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення певних небезпечних вантажів.

Подробиці

Раніше цей період становив до десяти робочих днів, а тепер його скорочено до п’яти.

Крім того, термін дії самого свідоцтва збільшено для транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі. Раніше він становив шість місяців, а тепер продовжено до одного року. Важливо зазначити, що перевізники, які раніше отримували такі документи, також можуть продовжити термін дії свідоцтва на 1 рік.

Збільшили термін дії свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів

Крім цього, перелік підстав для повернення свідоцтва в сервісні центри МВС було розширено. Тепер свідоцтво необхідно повертати в разі зміни номерного знака транспортного засобу, крім припинення його експлуатації, закінчення терміну дії або зміни власника чи перевізника.

Ці зміни були затверджені Наказом №604 Міністерства внутрішніх справ України від 24 липня 2023 року та вже набули чинності. Вони покликані зменшити адміністративне та фінансове навантаження на власників транспортних засобів і перевізників, а також підвищити рівень безпеки дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Додаткову консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за т/ф (044) 290-19-88 або на офіційних сторінках Головного сервісного центру МВС у соціальних мережах. Корисну інформацію та відповіді на поширені запитання можна також знайти на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: