3 способи пришвидшити прогрів двигуна та салону

Підпишись на нас:

Насправді, ці прийоми відомі більшості автовласників, проте не всі їх застосовують. Особливо корисні ці поради виявляться для власників малолітражок.

Спосіб 1. Утеплювач для труб

Мені здається, чи старі мотори прогрівалися швидше? – Не здається! Відомо, що турбовані двигуни невеликого робочого об’єму взимку прогріваються довго, причому навіть у русі.

Прискорити процес прогрівання турбованого двигуна можна, закривши на зиму моторний відсік за допомогою утеплювача для труб.

Подібний спосіб закрити ґрати на бампері підійде і для інших моделей.

Для надання авто більш естетичного вигляду підберіть утеплювач чорного кольору.

Спосіб 2. Картон перед радіатором

Відомий із часів динозаврів метод. Якщо картонка бентежитиме і порушуватиме естетику автомобіля, то можна придбати чохол фабричного виробництва. Ефект буде той самий.

При прогріванні двигуна враховуйте, що робота штатних датчиків температури не завжди буває коректною. Деякі з них можуть спрацьовувати лише тоді, коли температура охолоджуючої рідини піднімається до 40° С. У деяких авто на панелі приладів може світитися синій індикатор. Це означатиме, що двигун ще не прогрівся. І тільки після нагрівання тосолу до 60 ° С індикатор згасне. Це означатиме, що двигун готовий до руху.

Спосіб 3. Прогрівання двигуна за допомогою АКП

На автомобілях з автоматичною коробкою або варіатором для прискорення прогріву можна, натиснувши на гальмівну педаль, увімкнути режим D. Таким чином двигун отримає додаткове навантаження і швидше прогріється до робочої температури.

Температура в системі охолодження двигуна та АКП за різних положень селектора коробки передач

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: