ГоловнаДВЗЯк санкції змусили росіян пересісти на "Жигулі"

Як санкції змусили росіян пересісти на “Жигулі”

Росіяни мають все менше можливостей придбати нові авто, адже більшість автовиробників покинули країну-агресора.

У 2023 році попит на нові автомобілі в росії скоротився у 2,5 рази, що є більше ніж в 2022 році. Вся автопромисловість відчула вплив західних санкцій. Якщо взяти до уваги минулий рік, то на нові машини росіяни витратили менше на 52%, що складає 20,4 млрд доларів, ніж за 2021 рік.

Звісно, що це не могло вплинути і на виробництво нових авто. У 2022 році, з часів розпаду СРСР, зафіксовано найнижчий показник.

Через інфляцію, зниження рівня життя та ріст цін, росіяни у 2022 році на 15% менше витратили коштів на нові та вживані легкові автомобілі.

У Росії вживані та радянські авто займають три чверті усіх проданих автомобілів. Для порівняння, в 2021 році їх частка становила – 55%. Згідно статистики, росіяни найчастіше віддають перевагу дешевим “Жигулям”. Преміум сегмент займає менше ніж 1% ринку.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: