Армія США почала використовувати макети російських танків для навчання своїх військ

Підпишись на нас:

Армія США представила макет російського танка Т-72, ​​творчо розроблений для імітації справжнього, щоб покращити підготовку своїх військ.

Подробиці

Цей нетрадиційний метод навчання нещодавно продемонстрували солдати з бойової групи 2-ї піхотної бригади 25-ї піхотної дивізії, які керували модифікованими Humvee, схожими на танки Т-72, ​​в Об’єднаному Тихоокеанському багатонаціональному центрі готовності (JPMCC) на Гаваях 6 листопада 2023 року.

JPMRC, визнаний найновішим центром бойової підготовки армії (CTC), спеціалізується на формуванні готовності шляхом відтворення середовища та умов, які точно відображають реальні оперативні сценарії. Розгортання цього імітованого танка Т-72 підкреслює прагнення армії забезпечити свої війська реалістичним і ефективним досвідом навчання.

Армія США почала використовувати макети російських танків для навчання своїх військ

Ці Humvee були оснащені спеціально розробленими наборами, включаючи легкий каркас і тканинні покриття, а також надувні компоненти. Прикріплені до стандартного Humvee, ці елементи створюють візуальний силует, який дуже нагадує російський танк Т-72, ​​занурюючи війська в реалістичні сценарії навчання. Примітно, що фальшивий Т-72 оснащений вежею, що обертається, що ще більше підвищує автентичність навчання.

Використання цих імітованих транспортних засобів доповнюється інтеграцією армійської багатокомпонентної інтегрованої системи лазерного вогню (MILES). Це сімейство тренувальних пристроїв можна приєднати до різних транспортних засобів і систем озброєння, дозволяючи військам брати участь у імітації бою, реєструвати «влучення» та записувати «вбивства» під час тренувань. Ця інноваційна комбінація візуального реалізму та інтерактивних технологій навчання розроблена, щоб краще підготувати солдатів до викликів, з якими вони можуть зіткнутися в реальних бойових ситуаціях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: