Стало відомо, який вигляд мав би новий Audi A2, якщо його презентували просто зараз

Підпишись на нас:

Лінійка автовиробника з Інгольштадта містила в собі цей хетчбек B-класу лише шість років (з 1999 по 2005 рік). Цікавий проект, що виділявся на тлі інших автомобілів у своєму сегменті легкістю (його маса становила лише 900 кг), виявився фінансовим провалом для Audi через високу ціну, яка в поєднанні з невеликою місткістю призвела 5-дверку до низьких показників продажів.

Подробиці

Але не виключено, що A2 в майбутньому може чекати відродження. Яким буде такий автомобіль показали незалежні дизайнери.

Перші чутки про те, що у A2 може з’явитися наступник, з’явилися ще в далекому 2011 році. Саме тоді стверджувалося, що машина відродиться в іпостасі електромобіля, її побудують на власній платформі в 2016 році, і вона кине виклик BMW i3. Але, як відомо, в результаті машина так і не дебютувала.

Стало відомо, який вигляд мав би новий Audi A2, якщо б з'явився у продажу просто зараз

Автомобільний художник з ніком “lars_o_saeltzer” опублікував власне бачення того, який вигляд міг би мати цей хетчбек, якби йому дали “зелене світло” сьогодні.

Зверху оригінальний Audi A2, знизу – рендер нової моделі
Судячи з рендеру, відроджений A2 отримав би силует, що споріднює його з оригіналом. При цьому в “Ауді” практично напевно позбулися б у ньому недоліків попередника, зробивши машину більшою і, відповідно, місткішою.

Стало відомо, який вигляд мав би новий Audi A2, якщо б з'явився у продажу просто зараз

У машини фірмовий стиль німецького автовиробника, вузькі світлодіодні фари спереду, маленький капот, агресивний бампер і світний логотип із чотирьох кілець, а ззаду проглядаються “діодні” ліхтарі.

Якби такий автомобіль з’явився на світ, то практично напевно був би побудований на платформі MEB, що лежить в основі широкого спектра електрокарів, включно з кросоверами Q4 e-tron і Q5 e-tron.

Стало відомо, який вигляд мав би новий Audi A2, якщо б з'явився у продажу просто зараз

Незважаючи на те, що на зображеннях він виглядає як справжній, продавати такий Audi A2 інгольштадтці не збираються. Ба більше, інформації про те, що ця модель буде відроджена, немає з середини 2010-х. Тож шанси побачити її в найближчі роки близькі до нуля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: