Мінцифри представило нового бойового робота для логістики на полі бою та збору розвідданих

Підпишись на нас:

Міністерство цифрової трансформації України офіційно представило Sirko-S1, революційний безпілотний наземний апарат (UGV).

Подробиці

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров пролив світло на інноваційного наземного робота оборонного кластера Brave1 та його потенційний вплив на сучасну війну.

«УГВ Сірко-S1 — це універсальний наземний робот, створений учасниками оборонного кластеру Brave1. Його першочерговими завданнями є допомога військовослужбовцям у транспортуванні вантажів, евакуація поранених, проведення розвідки позицій противника», – пояснив міністр Федоров.

Нову систему дронів розробив український стартап Skylab-ua.

Ця універсальна роботизована система, оснащена розширеними функціями, готова змінити логістику на полі бою та збір розвідданих. Одним із відомих застосувань є безпечна доставка боєприпасів або провізії військам у зонах підвищеного ризику, що підвищує ефективність і безпеку військових операцій. UGV Sirko-S1 може похвалитися максимальною вантажопідйомністю до 200 кг, що робить його цінним активом для різних військових сценаріїв.

Федоров підкреслив, що розробка вже показала успішні результати в бойових умовах, отримавши позитивні відгуки військовослужбовців на місцях. Захисний кластер Brave1 спрямований на подальше підвищення можливостей робота шляхом включення бойової вежі або встановлення модулів для розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів.

Інтеграція інноваційних технологій і робототехніки, прикладом чого є УГВ Сірко-S1, відіграє ключову роль у досягненні стратегічних переваг на полі бою. Федоров підкреслив роль цих досягнень у ефективній нейтралізації супротивника, водночас ставлячи на перше місце збереження життя солдатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: