Україна отримала протимінно-захищені санітарні автомобілі канадського виробництва Terradyne Gurkha

Підпишись на нас:

Terradyne Armored Vehicles Inc. завершила поставку Збройним Силам України 13 броньованих санітарних автомобілів на базі платформи Gurkha MPV. Ці транспортні засоби, розроблені та виготовлені в Канаді, були спеціально адаптовані до комплексних вимог поточної ситуації в Україні.

Подробиці

Ці санітарні автомобілі призначені для безпечної евакуації поранених з фронту до найближчих медичних закладів. Придбання цих броньованих санітарних машин коштувало 124 мільйони гривень (3,24 мільйона євро), а фінансова підтримка ініціативи UNITED24 склала 9 532 000 гривень (248 759 євро).

Побудований на потужному шасі Ford F-550 Super Duty, Gurkha MPV (Multi-Purpose Vehicle) — це броньований автомобіль 4×4 поєднує в собі мобільність і високий рівень захисту. Дотримуючись суворих стандартів B7/STANAG 2, ці транспортні засоби забезпечують комплексний захист від цілого ряду загроз, включаючи стрілецьку зброю, боєприпаси калібру 7,62 мм, вибухівку до 6 кг і навіть снаряди 155-мм.

Серцем Gurkha MPV є потужний 6,7-літровий турбодизельний двигун V8, що розвиває 330 кінських сил і вражаючий крутний момент 750 Нм. Цією потужністю керує 6-ступінчаста автоматична коробка передач, яка розганяє автомобіль до максимальної швидкості 130 км/год. Трансмісія 4×4 MPV із можливістю перемикання передач на ходу забезпечує плавний перехід між режимами приводу на два та 4-ри колеса, що є важливою особливістю для навігації по різноманітній та складній місцевості.

Однією з визначних особливостей цих мінівенів Gurkha є їх самоущільнювальні шини. Розроблені для збереження функціональності навіть після пошкодження, ці шини значно знижують ризик простою в зонах бойових дій, що є ключовим фактором у забезпеченні безпеки та успіху рятувальних та евакуаційних місій.

При вазі приблизно 7484 кг вага Gurkha MPV може змінюватися залежно від конкретної конфігурації броні та вибраного додаткового обладнання. Розміри автомобіля не менш вражаючі: 6,4 метра в довжину, 2,5 метра в ширину і 2,6 метра у висоту. Для підвищення безпеки, особливо під час екстреного реагування на високій швидкості, автомобіль обладнано вентильованими дисковими гальмами на чотирьох колесах і антиблокувальною системою гальм (ABS).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: