ГоловнаДВЗNissan 100NX 1990 року спробували вперше за 16 років завести

Nissan 100NX 1990 року спробували вперше за 16 років завести

Nissan 100NX це компактне спортивне купе, яке було частиною модельного ряду бренду на початку 1990-х років. Екземпляр в відео нижче прожив дуже важке життя. Він простояв 16 років без руху і перше, що спробували зробити з цією знахідкою – запустити двигун.

Подробиці

Судячи з номерних знаків на автомобілі, цей Nissan з Естонії. Його дах відсутній, всередину було занесено багато снігу і дощу. На сидіннях росте мох. Крім того, зникло заднє колесо з боку водія, через що автомобіль буквально вріс в землю. Значна іржа  по кузові переросла в великі діри.

Під капотом у цього автомобіля встановлений 2,0-літровий чотирициліндровий двигун Nissan SR20DE з подвійним розподільним механізмом і впорскуванням палива. Незважаючи на значні пошкодження екстер’єру автомобіля, під капотом все виглядає відносно добре. Витягування свічок і встановлення нової батареї показали , що іскра все ще йде до циліндрів.

Наступний крок – облаштування тимчасового джерела палива. Немає жодного способу, щоб цей двигун працював на 16-річному бензині, який є в баку. Під час прокручування двигун спочатку не заводився, але удари по паливній рампі нарешті повертає силову установку до життя. Тим часом з вихлопної труби вилітає купа сміття. Там трохи цокають клапани, але силовий агрегат здається доволі живим.

У цьому відео показано лише запуск двигуна. Цей Nissan ще далекий до повноцінної поїздки. Здається, що задня підвіска зламана, і гальма потребують значного ремонту. Однак багато електричних систем все ще працюють, включаючи фари, стоп-сигнали, склопідйомник з боку водія та деякі інші засоби комфорту.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: