Український БПЛА знищив російський комплекс «Іронія-М» за $50 000

Підпишись на нас:

Розвідні БПЛА виявили на Донеччині
ворожий оптико-електронний комплекс спостереження «Іронія-М». Ціна цього російського комплексу складає більше $50 000. Цією новиною поділились розвідники бригади Нацгвардії «Азов».

Український БПЛА знищив російський комплекс «Іронія-М» за $50 000

Тому наші захисники не розгубились та знищили за допомогою FPV-дронів даний комплекс. Тепер окупанти не можуть збирати інформацію про переміщення, техніку та особовий склад Сил оборони.

В бригаді так прокоментували цю ситуацію: «Розвідка бригади “Азов” НГУ виявила дороговартісний ворожий оптико-електронний комплекс спостереження “Іронія-М”. В результаті вдалої атаки FPV-дронами азовці знищили комплекс і позбавили ворога можливості збирати інформацію про переміщення, техніку та особовий склад Сил оборони України».

Даний комплекс з’явився на озброєнні в російської армії в 2015 році. Оптико-електронний комплекс спостереження «Іронія» має відеокамеру, тепловізор та лазерний далекомір. Сигнал усіх оптичних приладів передається на мініатюрний монітор, встановлений в окулярі. Управління роботою приладів здійснюється за допомогою набору кнопок.

Оптико-електронний комплекс спостереження «Іронія» може виявити танк на відстані 1600 метрів, а людину на відстані 800 метрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: