ГоловнаДВЗУкраїнець вирішив обміняти підроблені права на справжні: що з цього вийшло

Українець вирішив обміняти підроблені права на справжні: що з цього вийшло

Цікавий казус трапився з українцем, що вирішив випробувати долю та направився до сервісного центру МВС з фальшивим водійським посвідченням. Нещодавно на Львівщині молодик прийшов до сервісного центру та вирішив спробувати обміняти підроблені права на справжні.

Під час перевірки документа в базі даних було встановлено, що дана особа не складала іспит та не отримувала посвідчення. Після аналізу ситуації співробітник центру зателефонував у поліцію.

На цьому пригоди юного шахрая не закінчилися. Слідство встановило, що у 2020 році громадянин надав свої персональні дані шахраям, що використали їх для створення підробки посвідчення водія з категоріями”В” та “С”. Фальшиве посвідчення водія видано у Львові в 2020 році.

Червоноградський міський суд Львівської області визнав жителя міста Червоноград винним у кримінальних провадженнях, передбачених ч. 5 ст. 27 – ч.1 ст. 358 – пособництво у фальсифікації документа, ч. 4 ст. 358 КК України – свідоме використання підробленого документа.

На щастя, українець спокутав провину в вигляді штрафу в 17 тисяч гривень.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: