Rheinmetall відправить в Україну більше танків Leopard 1

Підпишись на нас:

Україна уклала новий контракт з німецьким виробником зброї Rheinmetall на придбання 32 танків Leopard 1 і спецмашин на їх базі.

Подробиці

В офіційній заяві Rheinmetall оголосив, що комплексна угода, яка оцінюється в мільйони євро і фінансується Німеччиною, включає 25 основних бойових танків Leopard 1A5, п’ять броньованих евакуаційних машин (Bergepanzer 2) і два танки для навчання водіїв.

Leopard 1 це танк, який прийнятий на озброєння в 1965 році. Угода виходить за рамки апаратного забезпечення, оскільки Rheinmetall надаватиме основні послуги підтримки, включаючи навчання, логістику, запасні частини, технічне обслуговування тощо. Постачання Leopard 1s заплановано на 2024 рік, що стане ключовим кроком у поточних зусиллях України щодо зміцнення своєї обороноздатності.

Робота над Leopards наразі триває на найсучасніших заводах Rheinmetall в Унтерлюсі та Касселі. Ретельний процес капітального ремонту та підготовки гарантує отримання українськими Збройними Силами високоякісної техніки, готової до виконання завдань.

Цей контракт – не перша співпраця між Україною та Rheinmetall. Група оборони раніше поставила в Україну вісімдесят бойових машин піхоти Marder, більшість з яких уже були розгорнуті та довели свою ефективність у поточних операціях. Ще двадцять БМП Marder готові до доставки після отримання замовлення.

Заглядаючи вперед, Україна має отримати п’ять аеромобільних машин Caracal наприкінці 2023 року та на початку 2024 року. Крім того, Rheinmetall виконає замовлення урядів Нідерландів і Данії, поставивши Україні чотирнадцять танків Leopard 2A4 у наступному році. Крім транспортних засобів, Rheinmetall продовжує підтримувати українські збройні сили різноманітними ресурсами, включаючи боєприпаси, безпілотники, медичне обладнання тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: