Isuzu випустила на ринок пікап, який коштує 17 000 доларів

Підпишись на нас:

На ринку з’явився оновлений пікап Isuzu D-Max. Проведений компанією рестайлінг серйозно вплинув на можливості цієї моделі.

Подробиці

Нагадаємо, що автомобіль був продемонстрований на заході в Таїланді, оскільки саме в цій країні японський пікап має безумовний успіх, а на презентації, в першу чергу, користувачі відзначили його змінену зовнішність.

Так, D-Max отримав іншу оптику, хоч і наповнення збереглося (в базі це стандартні галогенові лампи). Крім того, пікап із дворядною кабіною обладнали іншими бамперами, збільшивши тим самим загальну довжину на 40 мм. У салоні «японця» з’явилися нова панель приладів, а також якісніші матеріали обробки.

Isuzu D-Max

До списку оснащення пікапа увійшли множинні системи безпеки, які доповнені функцією, що призначена для складного бездоріжжя. Моторна гама складається з дизельних агрегатів об’ємом 1.9 і 3 літри на 150 і 190 коней, які поєднуються як з МКПП, так і з автоматом.

Також є ще одна цікава деталь, яка стосується його ціни. Японський практичний позашляховик починається в ціні з 17 000 доларів, що досить дешево для цього класу і типу автомобілів. В топовій версії він коштуватиме 34 000 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: