Як виглядає інноваційний КрАЗ з панорамним дахом

Підпишись на нас:

В листопаді 2011 року в Україні відбулась перша виставка «АвтодорЕкспо-2011». На цьому заході було вперше продемонстрований найновіший повнопривідний автомобіль КрАЗ B18.1X (6х6).

Як виглядає інноваційний КрАЗ з панорамним дахом

Машина стала відкриттям для публіки, адже отримала автоматизований самоскид, новий капот інтегрального типу та удосконалений бампер. Звісно, що було удосконалено і кабіну високим дахом і панорамним лобовим склом. В салоні з’явилась нова панель приладів та водійське крісло Pilot.

КрАЗ отримав двигун потужністю 362 к. с., що працює в парі з 9-ступеневою механічною КПП та яку створено за ліцензією Renault Trucks на ЯМЗ. Максимальна швидкість – 80 км. Вже у далекому 2011 році модель було створено з дотриманням норм Євро 4.

Як виглядає інноваційний КрАЗ з панорамним дахом

Піскосолерозкидальне обладнання належить виробництву компанії RASCO. На шасі встановили бункер для сухих реагентів на 9 м куб, а також два баки по 1400 л – для рідких реагентів. Ширина обробки – від 2 до 12 м. Спереду автомобіль оснастили снігоприбиральним відвалом завширшки 4 м.

Повна маса автомобіля складає 31 000 кг, а споряджена маса – 11 000 кг. КрАЗ має два паливні баки по 250 л. Машина могла долати підйоми крутістю до 30%, а радіус розвороту становить 13 м.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: