«Мангали» допомагають на фронті: новий метод захисту від БПЛА

Підпишись на нас:

В сучасній війні вагому роль відіграють безпілотники. Саме тому оборонні підприємства мають створювати нові методи захисту від цього виду озброєння. Тому почали з’являтись так звані «мангали» або «курники», котрі окупанти починають використовувати для захисту.

«Мангали» допомагають на фронті: новий метод захисту від БПЛА
Цього року ми побачили перші світлини, де видно, як окупанти захищають свою техніку від БПЛА. Вони створюють спеціальні решітки, котрими захищають від безпілотників.

Цікаво, що росіяни при виробництві нових танків Т-90 «Прорив», почали встановлювати захисні конструкції вже із заводу.

Ця ідея сподобалась і нашим захисникам, а тому вони також почали використовувати даний винахід.

Перші металеві конструкції на російських танках Т-72Б3 з’явились після завершення 44-денної війни в Карабасі. Звісно, що ці «козирки» на 100% не захищають від ударів безпілотників, однак свою ефективність мають.

Цікаво, що подібні «мангали» були помічено на техніці в операції «Залізні мечі» проти палестинських бойовиків. ЦАХАЛ створив додатковий захист з повітря та встановив «козирки» на техніці.

«З цього можна зробити лише один висновок — жодна з наявних концепцій захисту від дронів для броньованої техніки не є ефективною. І загалом початкова концепція захисту, яка має бути пасивною, застаріла і неприйнятна», — підсумував Коваленко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: