В Польщі виготовлятимуть південнокорейські БМП N-WAV для України

Підпишись на нас:

В Польщі відкриють завод, що буде виготовляти БМП для України. Виробництво буде належати південнокорейській компанії Hyundai Rotem. Вона спеціалізується на виробництві колісних бронемашин N-WAV 8×8. Ці БМП створені на базі колісних бронемашин K808.

В Польщі виготовлятимуть південнокорейські БМП N-WAV для України
Виробництво в Польщі буде означати, що саме вона першою отримає першу партію машин. Звісно, що і Україна зможе придбати цю техніку, адже на фронті ці машини незамінні.

Особливістю південнокорейської N-WAV 8×8 від Hyundai Rotem буде конструкція та озброєння. Наразі відомо, що БМП працюватиме на дизелі, але є інформація, що буде модифікація з водним двигуном.

Базова комплектація N-WAV 8×8 від Hyundai Rotem буде включати бойовий модуль із Northrop Grumman Mk30 Bushmaster II, але у версії для польської армії ця ББМ може оснащуватися дистанційно керованим модулем ZSSW-30 польського виробництва.

В Польщі виготовлятимуть південнокорейські БМП N-WAV для України

Стіни БМП будуть витримувати постріл 14,5 мм кулемета, а протимінний захист буде витримувати до 10 кг тротилу. Вигляд машини буде класичний: моторне відділення спереду, посередині – бойове відділення, в кормі – відділення для десанту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: