Власники електро-пікапа Rivian R1T розкритикували одну з функцій дорогого автомобіля

Підпишись на нас:

Дебютний електричний пікап американського стартапу Rivian побачив світ наприкінці 2021 року і відтоді його активно продають як у США, так і на інших ринках. Автомобіль нерідко стає учасником скандалів. Черговий з них пов’язаний з однією з найважливіших функцій під час експлуатації будь-якої машини.

Подробиці

На форумі власників автомобілів Rivian з’явився пост, який зібрав безліч гнівних відгуків з боку власників пікапа R1T. У них водії масово скаржаться на систему клімат-контролю машини, а якщо бути точніше – на функцію регулювання напрямку і потужності обдуву.

У більшості автомобілів зміна повітряного потоку, що йде з вентиляційних отворів у передній панелі, цілком просте завдання. Традиційні дефлектори обдування мають язичок, повзунок або коліщатко для регулювання об’єму та напряму повітряного потоку, однак у Rivian все реалізовано трохи не так.

Власники електро-пікапа Rivian R1T розкрили одну функцію машини, яку вони вважають "кошмаром"

Уся система клімат-контролю R1T потребує використання сенсорного дисплея, встановленого на центральній консолі. Екран керує всім: увімкненням або вимкненням системи, регулюванням температури, перемиканням між режимами обігріву і навіть регулюванням потоку повітря з вентиляційних отворів.

І якщо використання тачскріна для цих завдань інтуїтивно зрозуміле, то зміна напрямку повітряного потоку з дефлекторів – справжня проблема.

Крім того, що система далека від простоти ручного регулювання, вона ще й має дивні особливості.

Власники електро-пікапа Rivian R1T розкрили одну функцію машини, яку вони вважають "кошмаром"

Як пишуть власники пікапа з ціною понад 100 тисяч доларів, система постійно “глючить” і не дає змоги нормально налаштувати напрямок і силу потоку повітря, який то ледве-ледве дме, то робить це надто сильно і не в той бік. При цьому частина з них називає цю функцію в машині справжнім “кошмаром”.

У Rivian поки що ніяк не коментують цих повідомлень і, схоже, не готові через цю проблему організовувати дорогу відкличну кампанію, адже компанія поки що й так зазнає великих збитків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: