Французька компанія Shark Robotics представила наземний безпілотник Barakuda для тактичних операцій

Підпишись на нас:

На виставці Milipol 2023 французька компанія Shark Robotics представила новий безпілотний наземний транспортний засіб (UGV) Barakuda. Ця машина, розроблена з урахуванням досвіду французької армії, призначена для завдань із захисту та безпеки.

Подробиці

Barakuda забезпечує до 10 годин роботи на одному заряді, що відповідає потребі в тривалій роботі в польових умовах. Він може перевозити значне корисне навантаження до 500 кг і буксирувати до 1 тонни, що робить його придатним для виконання різноманітних завдань, включаючи транспортування обладнання та евакуацію пораненого персоналу.

Завдяки розмірам 160 см у довжину та 120 см у ширину Barakuda створена для пересування по складній місцевості. Він оснащений електромагнітними гальмами і може долати перешкоди висотою до 30 см. UGV здатний справлятися зі схилами 40° та бічними схилами 30°, забезпечуючи універсальність у різних ландшафтах.

Barakuda є водонепроникним, має рейтинг IP65 і працює від електричних двигунів, що дозволяє розвивати швидкість до 18 км/год, потенційно досягаючи 20 км/год. Акумуляторна система включає 8 надстійких акумуляторів Shark Energy, які забезпечують надійне джерело живлення.

Модульна конструкція автомобіля дозволяє швидко змінювати конфігурацію без інструментів, що адаптується для різних місій. Ним можна керувати дистанційно на відстані до 1000 метрів, він оснащений двочастотним керуванням, вбудованим GPS і телеметрією для оперативної поінформованості.

Додаткові опції для Barakuda включають відеобашту, балістичний щит, водомет і різні датчики, що покращує її корисність для розвідки, безпеки, порятунку та реагування на стихійні лиха.

Презентація Barakuda на Milipol 2023 підкреслює прагнення Shark Robotics до вдосконалення технології UGV, пропонуючи універсальне та надійне рішення для низки оборонних і безпекових застосувань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: