ГоловнаПорадиЩо робити, якщо двері автомобіля примерзли

Що робити, якщо двері автомобіля примерзли

Примерзання дверей транспортного засобу до гумових ущільнювачів – найпоширеніша зимова проблема. Вона може виникати внаслідок помилки автовласника. Так, водій міг просто забути протерти ущільнювачі після відвідин автомийки. Крім того, могла бути допущена і така помилка, як відмова від провітрювання салону машини. Підвищена вологість – причина утворення льоду. Що робити людині, яка не може відчинити двері та потрапити в автомобіль.

Подробиці

На щастя, вихід із ситуації є. Але спершу потрібно розібратися з тим, що робити точно не потрібно.

Неправильна дія

Багато водіїв намагаються відкрити примерзлі двері, сильно смикаючи їх. Це хибна дія. Вона може призвести до того, що гума ущільнювача відірветься. І це у кращому випадку.

Наслідки можуть виявитися значно серйознішими. Наприклад, поломка механізмів.

Що має зробити водій

Замість того, щоб сильно смикати двері, потрібно акуратно обстукати її по всьому периметру.

Якщо пощастить, то внаслідок цієї процедури крижана кірка подрібниться. У результаті водія з’явиться можливість спокійно відчинити двері, не ризикуючи щось зламати.

Якщо обстукування не дало жодних результатів, потрібно спробувати використовувати засіб під назвою «антилід». Якщо автомобіліст зможе направити потрапляння рідини в щілину, то лід розтане.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: