В Єгипті представили DJ-400V: пристрій захисту від дронів з радіусом дії до 4 км, який встановили на автомобіль

Підпишись на нас:

Єгипетська оборонна виставка, яка відбудеться 4-7 грудня 2023 року в Міжнародному виставковому центрі Єгипту, представить експозицію Арабської організації індустріалізації (ASI). Одним із елементів, є встановлений на транспортному засобі пристрій захисту від дронів (DJ-400V). Цей пристрій призначений для протидії зростаючій загрозі міні- та мікробезпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Подробиці

Зараз безпілотники дуже популярні, незалежно від того, чи використовуються вони в комунальному чи військовому контексті, і їх використання лише зростає. Виробники змагаються, щоб першими знайти життєздатне рішення для ефективної протидії цій новій загрозі. Єгипет не хоче відставати і представляє нове рішення на виставці EDEX 2023 — DJ-400V.

DJ-400V має на меті нейтралізувати загрози міні- та мікро-БПЛА, порушуючи їх канал передачі даних і сигнали від глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS). Ця здатність має важливе значення для зменшення ризиків, створених цими дронами в різних середовищах. Пристрій забезпечує повне покриття, досягаючи 360 градусів по горизонталі та +30 градусів по вертикалі. Його можна налаштувати для забезпечення покриття в конкретних секторах відповідно до вимог суб’єкта-користувача.

Глушитель ефективно працює на відстані до 4 кілометрів за допомогою ненаправленої антени. Ця функція дозволяє йому захищати коло радіусом 4 кілометри, забезпечуючи надійний захист від атак безпілотників з усіх боків. Прилад оснащений вдосконаленими схемами управління та захисту. Ці схеми контролюють і відображають різні робочі умови, такі як вихідна потужність, висока температура, електричний струм і коефіцієнт стоячої хвилі напруги (VSWR), забезпечуючи оптимальну продуктивність і безпеку.

DJ-400V призначений для роботи в будь-яких погодних умовах, з діапазоном робочих температур від -10 до +55 градусів Цельсія. Це робить його універсальним інструментом для різних кліматичних умов. Пристрій особливо корисний для захисту критичних об’єктів і VIP-персон. Він також ідеально підходить для забезпечення безпеки заходів з великою відвідуваністю, таких як конференції та інавгурації, де загроза атак дронов є значною.

Розробка та розгортання DJ-400V відображають зростаючу увагу до інноваційних рішень для протидії загрозам нової ери у сфері оборони та безпеки. Презентація цієї технології на Egypt Defense Expo є свідченням прогресу в галузі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: