ГоловнаДВЗНовий кросовер від Geely багато чого перейняв від Volvo

Новий кросовер від Geely багато чого перейняв від Volvo

В кінці січня 2023 року компанія Geely повідомила, що скоро очікується презентація нових моделей авто. Як стало відомо, назва нової колекції – Galaxy. Сьогодні ми можемо бачити тизер одного з автомобілів.

Подробиці

Перший тизер Galaxy демонструє седан. Це фас кросовер Galaxy L7. Є інформація про платформу машини. Він побудований на e-CMA – модернізованій під силові установки на новій енергії архітектурі CMA, розробленій Volvo.

Galaxy L7

Проаналізувавши офіційний рекламний ролик Geely, можна побачити новий дизайн. Ця модель буде мінімалістичною. Нове авто має довгий передній звис, опущену передню частину, конструкцію ковзання, що простягається вздовж всього кузова. Новина Galaxy буде випускатися з електричною трансмісією із плоскими акумуляторами Geely.

Прем’єра Galaxy L7 запланована на 23 лютого 2023 року на конференції Geely Galaxy New Energy Strategy. У повідомленні від Geely йдеться, що від 2023 року до 2026 року буде презентовано низку нових продуктів.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: