Як зменшити витрату палива в авто

Підпишись на нас:

Дефіцит на паливо, через масовані обстріли росіян, закінчився, але не перестали зростати ціни. Дійсність змушує українських водіїв пристосовуватися до змін та шукати нові шляхи економії палива.

Хочемо запропонувати лайфхаки, що допоможуть водіям заощадити пальне.

Слідкуйте за тиском у шинах

Мало хто знає, але малий тиск у шинах збільшує витрату палива, згідно досліджень, це приблизно 3%. Рекомендуємо завжди стежити за цим. Якщо є можливість – підкачайте їх вдома або зверніться до кваліфікованого майстра.

Уникайте різких гальмувань

Їдьте плавно, робіть плавні повороти та м’яко гальмуйте. Таким чином ви не тільки заощадите паливо, але і потурбуйтеся про власну безпеку та комфорт. І взагалі експерти рекомендують уникати різких поворотів та швидкого гальмування.

Охолоджуйте машину

Не перегрівайте машину. Влітку ставте автомобіль в тіні та провітрюйте салон. Якщо буде сильно перегріте повітря, то це вдарить по гаманцю, так як температура призведе до більшої витрати пального.

Вимкніть обладнання

Не забувайте вимикати все обладнання в автомобілі. Якщо ви виходите з машини відключайте всі прилади. Адже вони живляться від двигуна, а тому на витрату палива повпливають навіть залишені увімкнені фари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: