ГоловнаЕлектроЯк виглядає кросовер Huawei: новинка на авторинку України

Як виглядає кросовер Huawei: новинка на авторинку України

Новинка на авторинку – Huawei Seres SF5 з можливістю розвинути швидкість до 100 км/год за 4,7 с. та 551-сильною гібридною установкою. Новий кросовер може подолати 180 км. на електричному режимі.

На українському ринку з’явився новий Seres SF5. Цей перша модель автомобіля, що створена фірмою Huawei.

Китайський кросовер випускають із 2021 року. В Україні його ціна варіюється від 37 000 до 42 000 доларів, все залежить від “начинки”.

Автомобліь Huawei Seres SF5 середньорозмірна модель довжиною 4700 мм та шириною 1930 мм при колісній базі 2875 мм. Машина має унікальний обтічний дизайн з елегантним похилим аркоподібним дахом, плавно вигнутою віконною лінією та вираженим “носом”.

Як виглядає кросовер Huawei: новинка на авторинку України

Салон кросовера має віртуальну панель приладів та оснащений сенсорним дисплеєм портретного формату. Мультимедійна система належить фірмі Huawei. Сидіння автомобіля містять електропривод, їх обтягнуто оброблений шкірою.

Як виглядає кросовер Huawei: новинка на авторинку України

Гібрид Seres SF5 заряджається, адже має два електромотора сумарною потужністю 551 к. с., а 1,5-літровий бензиновий турбодвигун служить генератором і не обертає колеса. 

До 100 км/год “дитя” фірми Huawei розганяється за 4,7 с. В кросовер вбудовано велику батарею на 35 кВт∙год, тому він здатний проїхати 180 км без підзарядки. У гібридному режимі витрата палива становить 6,8 л/100 км і 56-літрового бака вистачає ще приблизно 820 км, отже загальний запас ходу кросовера становить 1000 км.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: