Названо два преміальні позашляховики, які краще не купувати у 2024 році

Підпишись на нас:

Велика частина преміальних автомобілів у сучасному світі не здатна забезпечити високий рівень надійності. І справа не завжди пов’язана з їхньою неймовірною технологічністю.

Подробиці

Але в списку розкішних авто існує щонайменше кілька моделей, що виділяються своєю проблемністю навіть на тлі інших. Обидва є позашляховиками, що випускаються найбільшими світовими брендами.

Розкрито два розкішні автомобілі, які краще не купувати у 2024 році

Як пише видання “CarMart”, репутація автомобілів Land Rover ніколи не була позитивною. І, на жаль, те саме стосується її позашляховика Range Rover 2023 року.

Машина розчаровує прогнозованим рейтингом надійності з оцінкою 2 бали з 5. Основною претензією до нього експерти називають безліч проблем із підвіскою, крім яких жирним мінусом називають дуже високу вартість володіння.

Другим розкішним автомобілем, який не радять купувати у 2024 році, виявився позашляховик Mercedes-Benz GLS. Його оцінка прогнозованої надійності, згідно з багатьма джерелами, не перевищує позначку в 75 балів зі 100 можливих, що робить машину однією з найгірших з цього погляду серед представників класу.

Розкрито два розкішні автомобілі, які краще не купувати у 2024 році

У список скарг на автомобіль від його власників входять проблеми у вигляді раптової втрати потужності, а також несправності електрики і рульового управління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: