Toyota випустила новий пікап, який дешевший за Duster: але є один важливий нюанс

Підпишись на нас:

У Таїланді почалися продажі японського пікапа Toyota Hilux Camp 2024 року. Ціна цієї моделі становить всього 459 000 бат, що за поточним курсом еквівалентно 498 000 гривень. Навіть початкова версія Renault Duster сьогодні коштує дорожче.

Подробиці

За словами головного інженера платформи Toyota IMV Джурачарта Йонгусука, такий низький цінник обумовлений тим, що автомобіль готовий приблизно на 70%. Інші 30% – це турбота покупця.

Toyota Hilux Camp 2024 року

Концепт цієї моделі був представлений у грудні минулого року. Серійна версія автомобіля – це свого роду чистий аркуш для покупця. За своїм бажанням власник може перетворити машину на кемпер, фургон для перевезення їжі або торговельний автомат. Вантажівка має повністю готову кабіну. А ось позаду у нього розташовується голе шасі.

Тут можна закріпити різноманітні модулі. Таїландський підрозділ японської компанії вже домовився з сотнею місцевих виробників аксесуарів, щоб дооснастити вантажівку. Автомобіль пропонується з довгою та короткою колісною базою. Покупці можуть вибрати модель із 2,4-літровим дизелем або 2,7-літровим бензиновим агрегатом. Вони поєднуються з АКПП або «механікою», а також повним приводом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: