Американська компанія поставила в Африку 50 захищених від мін броньованих машин Mamba Mk 7

Підпишись на нас:

Американська компанія Osprea Logistics, відомий постачальник військових транспортних засобів, нещодавно поставив понад 50 мінно-стійких машин Mamba Mk 7 із захистом від засідки (MRAP) по всій Африці. Ця поставка включає різні моделі, такі як Mk 7s, Mk 7-Xs і 6×6 Armored Wreckers, що є значним досягненням для компанії.

Подробиці

Мамба Mk 7, розроблена в Південній Африці, виробляється виключно в Сполучених Штатах Osprea Logistics з 2016 року. Версія Mk 7 може похвалитися кількома вдосконаленнями порівняно зі своїми попередниками, розширюючи її можливості в складних умовах. За даними компанії, сотні автомобілів Mamba були поставлені по всьому світу, демонструючи вражаючу стійкість у небезпечних ситуаціях. Ці транспортні засоби, зокрема, витримали численні удари із саморобних вибухових пристроїв (СВУ) вагою від 50 кг до понад 80 кг, без зафіксованих смертельних випадків. Цей рекорд включає численні влучення СВУ в таких регіонах, як Сомалі, Малі та Нігер.

Мамба зарекомендувала себе як надійний транспортний засіб для різноманітних важливих операцій, включаючи миротворчі операції, боротьбу з тероризмом і повстаннями. Уряд США, серед інших міжнародних організацій та урядів, віддає перевагу Mamba за поєднання простоти, функціональності та економічності. Osprea Logistics підкреслює, що Mamba пропонує функції бронетранспортера на рівні вимог країн НАТО і має бюджетну ціну.

Заслуговує на увагу використання автомобіля в миротворчих місіях, зокрема в Сомалі під керівництвом Місії Африканського Союзу в Сомалі (AMISOM). І Кенія, і Уганда, країни-учасниці AMISOM, включили Mamba до своїх армій. У 2020 році Кенія отримала 22 Mk 7, а Уганда – 23, повідомляє Стокгольмський міжнародний інститут дослідження проблем миру (SIPRI).

Ця нещодавня поставка від Osprea Logistics зміцнює позиції компанії як ключового гравця на світовому ринку оборонних транспортних засобів, роблячи значний внесок у безпеку та ефективність військових і миротворчих операцій в Африці та за її межами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: