Новий Nissan GT-R стане ще більш «зарядженим» за рахунок електричної силової установки

Підпишись на нас:

Компанія Nissan працює над новим неймовірно потужним автомобілем, який збираються представити до кінця цього десятиліття. Передбачається, що ним виявиться нове покоління легендарної моделі GT-R, яка помітно зміниться як зовні, так і технічно.

Подробиці

Напередодні японські інсайдери розкрили першу інформацію про новинку, продемонструвавши її можливий дизайн, а також технічні характеристики.

Журналісти порталу “BestCarWeb”, провісника нового GT-R показали ще в листопаді 2023 року на автосалоні в Токіо (колаж вище). Концепт-кар отримав назву Hyper Force, являв собою чистий електромобіль, а також був оснащений просунутою системою повного приводу Advanced E-4ORCE.

Новий Nissan GT-R буде неймовірно потужним, але електричним

У самому Nissan активно спростовували можливості того, що прототип, показаний на автосалоні в Японії згодом стане серійним GT-R нової генерації, але місцеві ЗМІ, очевидно, їм не повірили. І змогли з’ясувати деякі подробиці про проект.

Інсайдери стверджують, що автомобіль буде оснащений електричною силовою установкою неймовірної потужності – 1000 кВт або 1360 кінських сил, а також матиме дуже футуристичний вигляд завдяки просунутим і активним елементам аеродинаміки, розробленим у співпраці з гоночною командою Nismo.

Новий Nissan GT-R буде неймовірно потужним, але електричним

Появи нового GT-R японська преса чекає не раніше 2028 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: