Фінська армія модернізує свої РСЗВ M270 до більш сучасного стандарту

Підпишись на нас:

Міністерство оборони Фінляндії оголосило проведення комплексної модернізації Збройними силами Фінляндії своїх РСЗВ M270A1. Згідно з цим рішенням усі 41 одиниці РСЗВ M270D1, відомі на місцевому рівні як 298 RsRakH 06, будуть переобладнані до більш вдосконаленого стандарту M270A2.

Подробиці

M270D1, який є варіантом M270A1 американського виробництва для фінської армії і містить універсальну систему керування вогнем M142 (UFCS). Майбутня модернізація значно покращить шасі ракетної установки, частину озброєння та системи керування стрільбою. Крім того, капітальний ремонт настільки масштабний, що ракетні установки після модернізації будуть схожі на нові установки.

РСЗВ M270A2 (реактивна система залпового вогню) є значною модернізацією попереднього варіанту, що включають передові технології для підвищення вогневої потужності, точності та оперативної гнучкості. Платформа M270, яка широко використовується різними збройними силами в усьому світі, є самохідною реактивною артилерійською системою, здатною запускати різноманітні боєприпаси, включаючи ракети та снаряди. Варіант A2 виділяється своєю інтеграцією модернізованих систем і компонентів, що гаранту і дає вагому перевагу в умовах сучасної війни.

Ключові оновлення в M270A2 включають впровадження нової загальної системи управління вогнем (CFCS), яка значно покращує точність націлювання та дозволяє інтегрувати передові боєприпаси, такі як Precision Strike Missile (PrSM). Оновлення також включає більш потужний двигун на 600 к.с. і вдосконалену систему трансмісії, що підвищує мобільність і маневреність автомобіля на полі бою. Крім того, M270A2 може похвалитися покращеним балістичним захистом кабіни, що забезпечує кращу безпеку для екіпажу. Ці удосконалення гарантують, що M270A2 залишається критично важливим елементом далекобійної артилерії, пропонуючи як стратегічні, так і тактичні переваги.

Міністр оборони Фінляндії Антті Хаккянен офіційно схвалив придбання модернізованої важкої реактивної системи залпового вогню, яка є критично важливим компонентом з широким радіусом дії. Ці важкі ракетні установки були спочатку придбані між 2006 і 2013 роками в Нідерландах, Сполучених Штатах і Данії.

Тендер на це військове придбання було оброблено та схвалено Конгресом США в серпні 2023 року. Американський оборонний підрядник Lockheed Martin уклав контракт на виконання оновлень. Загальна вартість модернізації без ПДВ оцінюється приблизно в 450 мільйон євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: