В М’янмі знищили броньовану машину китайського виробництва

Підпишись на нас:

Аналітик Хесус Роман підкреслив значний розвиток поточних зіткнень у Північній М’янмі, де під час бою було знищено виготовлений у Китаї броньований автомобіль DongFeng Mengshi 2-го покоління, який, швидше за все, належав армії М’янми.

Подробиці

Конфлікт у М’янмі розпочався з перших років її незалежності в 1948 році, відзначений битвами між військовими та озброєними етнічними групами, які змагаються за контроль над територією.

Після військового перевороту продемократичні угруповання об’єдналися з озброєними етнічними групами, сформувавши згуртований опір військовому правлінню. Ця єдність сприяла найбільш злагодженому та єдиному опозиційному руху проти правлячої військової хунти.

Нещодавній інцидент свідчить про зміну динаміки конфлікту, оскільки повстанські сили все частіше отримують доступ до більш досконалої зброї. Звіти підтверджують знищення не лише DongFeng Mengshi, але й інших військових засобів, включаючи бронемашини BTR-3 і MT-LB, що демонструє зростаючу здатність повстанців завдавати ударів по арсеналу військових М’янми.

Крім того, надходили повідомлення про збиття літака К-8, що свідчить про здатність повстанців протистояти навіть повітряним засобам у зоні конфлікту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: