Армія США модернізує свої важкі транспортери для перевезення танків по дорогам Європи

Підпишись на нас:

Контрактне командування армії США підписало з Oshkosh Defence п’ятирічний контракт на 89 мільйонів доларів США на поставку комплектів модифікації. Угода, яка включає цю опцію на додаткові три роки, спрямована на надання приблизно 1384 комплектів для модернізації існуючих тягачів Heavy Equipment Transporter (HET) A1 до Enhanced Heavy Equipment Transporter System (EHETS), узгоджуючи їх з європейськими дорожніми стандартами щодо необхідних корисних навантажень.

Подробиці

Покращена система транспортування важкого обладнання (EHETS) має комплектацію, що включає тягач HET A1 M1300 і восьмивісний причіп M1302, призначений для перевезення важкої військової техніки по всьому світу. Він спрямований на полегшення лінійного транспортування, місцевого транспортування та евакуації габаритної техніки, як-от танків, бронетехніки та евакуаційних машин. Система також має можливість самостійного завантаження та розвантаження непрацездатних вантажів, що є критичним для сценаріїв евакуації.

Трактор M1070, виготовлений компанією Oshkosh Defense, — це танковий транспортер 8×8, який випускається в різних моделях, включаючи M1070A1, M1300, HET A1 і Global HET A1, для задоволення різноманітних операційних потреб. HET A1 і Global HET A1 є варіантами M1070A1, модифікованими, щоб мати три осі та призначені для розгортання та вилучення ряду важкого обладнання.

Обидві моделі HET A1 і Global HET A1 оснащені двигуном Caterpillar C18 потужністю 700 кінських сил і трансмісією Allison 4800SP і одношвидкісною роздавальною коробкою серії Oshkosh 30000. Вони оснащені подвійними лебідками та 6-місною кабіною з кондиціонером. HET A1 розроблений для перевезення основного бойового танка M1 Abrams і має спеціальні функції для цього завдання, тоді як Global HET A1 налаштований відповідно до європейських дорожніх правил і має вантажопідйомність 72 тонни (65 317 кг).

Причіп M1302, який є частиною EHETS, має вісім осей для збільшення вантажопідйомності, витримуючи корисне навантаження до 85 тонн. Він включає регульовану «гусячу шию», гідравлічні пандуси та допоміжний силовий блок для різних гідравлічних систем. Додаткові характеристики причепа включають 32 шини плюс запасну, гідравлічну підвіску з вирівнюванням навантаження та десять опор підвіски. Причіп оснащений дворядною прямолінійною гальмівною системою, радіальними шинами Michelin і поворотною «гусячою шиєю» з гідравлічними можливостями та можливістю компенсації навантаження. Головний шкворень має діаметр 3,5 дюйма, що відповідає стандартам важких умов експлуатації США/НАТО, і підготовлений для легкого знімання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: