До британської армії потрапили перші прототипи унікальних броньованих машин Boxer

Підпишись на нас:

Посилаючись на нещодавню інформацію, опубліковану Міністерством оборони Британії з питань оборонного обладнання та підтримки, перші два прототипи колісних броньованих машин Boxer 8×8 для британської армії прибули до Великобританії перед спільними армійськими випробуваннями.

Подробиці

Boxer — нова колісна броньована бойова машина британської армії. Машини стануть основною частиною нових бойових груп армійської бронетанкової бригади, де вони працюватимуть у парі з новою розвідувальною гусеничною бронетехнікою Ajax і танками Challenger 3.

Придбання британської армії колісної бронетехніки знаменує значне підвищення можливостей її механізованого підрозділу. Контракт передбачає закупівлю 623 автомобілів Boxer спільного виробництва Великобританії та Німеччини, причому початкова партія з 117 автомобілів буде виготовлена ​​в Німеччині, а решта 506 автомобілів будуть вироблені у Великобританії, зокрема в Телфорді та Стокпорті. Цей крок є частиною ширших зусиль з модернізації спроможностей армії відповідно до сучасних оперативних вимог і загроз.

Бронеавтомобіль Boxer розроблений для універсальності та адаптації на полі бою, має модульну структуру, яка дозволяє швидко змінювати конфігурацію для різних ролей, таких як перевізник піхоти, перевізник спеціалістів, перевізник командного пункту та швидка допомога. Оснащені найсучаснішими технологіями, транспортні засоби Boxer можуть похвалитися розширеними цифровими можливостями, високою мобільністю та надійними системами захисту, включаючи систему ядерного біологічного та хімічного захисту та систему 360-градусної ситуаційної обізнаності.

Королівський стрілецький полк британської армії готовий розпочати комплексні випробування нових колісних броньованих машин Boxer 8×8. Ця подія знаменує собою ключову віху успіху в поточній програмі Boxer, проголошуючи нову еру броньованих машин для британської армії.

Boxer виділяється своїм безпрецедентним стандартом конструкції бронетехніки, що може похвалитися чудовим співвідношенням потужності до ваги та винятковою мобільністю. Його найсучасніша технологія виявлення загроз має революціонізувати маневрові можливості армії. Модульна конструкція машини є однією з її найбільш помітних особливостей, що дозволяє швидко змінювати конфігурацію для різноманітних ролей на полі бою. Ця гнучкість поширюється від транспортування військ різними місцевостями до надання важливої ​​медичної допомоги важко пораненому військовому персоналу за допомогою варіанту машини швидкої допомоги.

Розвиток колісного броньованого автомобіля є продуктом тісної співпраці між Великою Британією та Німеччиною, при цьому британське виробництво значно виграє від німецького досвіду та даних. Виробничий процес переважно розташований у Телфорді на Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL) і в Стокпорті через KNDS. Крім того, програма залучила різних британських субпідрядників, у тому числі Thales у Глазго, які зробили внесок у ланцюжок поставок.

Прийняття Boxer не обмежується Великобританією; це ключовий актив в оборонних арсеналах кількох країн. Німеччина, основний розробник і користувач, інтегрувала Boxer у свій Бундесвер у різних конфігураціях. Нідерландські збройні сили також використовують Boxer у багатьох ролях, пристосовуючи його до своїх конкретних оперативних потреб. Литва, збільшуючи свій військовий потенціал, також взяла на озброєння машини Boxer, що відображає зростаючий глобальний акцент на універсальній та високоефективній військовій техніці в сучасних оборонних стратегіях.

Після введення в озброєння бронемашина Boxer значно розширить оперативні можливості британської армії, ознаменувавши стрибок вперед у технологіях та універсальності бронетехніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: