Нове покоління 7-місного кросовера Peugeot отримає економічний двигун

Підпишись на нас:

У гамі французького автовиробника Peugeot автомобіль з індексом 5008 з’явився 2009 року, але на той момент машина була зовсім не кросовером, а середньорозмірним мінівеном.

Подробиці

У 2017-му автомобіль пережив модернізацію, яка перетворила його на SUV, а в 2020-му піддався рестайлінгу. Тепер на порозі перебуває повністю нове покоління 5008-го, яке має відродити згасаючий інтерес до цієї моделі в Європі.

Незалежні дизайнери з порталу “L’argus” опублікували зображення, що демонструють можливий дизайн однієї з головних французьких новинок 2024 року, а також розкрили про неї низку подробиць.

Як пише джерело, машина буде представлена в березні, а в жовтні отримає гібридну версію з можливістю підключення і повністю електричну модифікацію. Головними конкурентами для них стануть моделі Renault Espace і Kia EV9.

Нове покоління 7-місного кросовера Peugeot показано на перших зображеннях

Автомобілю має дістатися незначною мірою переглянутий дизайн, який привнесе в його екстер’єр лише деякі нові елементи. Тоді як основні зміни зосередяться в технічній частині кросовера.

Машину побудують на платформі STLA Medium від Stellantis Group. Її довжина становитиме понад 4,7-метрів, а колісна база дорівнюватиме приблизно 2,9-метрам.

Завдяки цим габаритним показникам усередині зможе розташуватися до семи осіб, але автомобіль матиме і версію з п’ятьма посадочними місцями.

Нове покоління 7-місного кросовера Peugeot показано на перших зображеннях

Дизельних двигунів у лінійці нового 5008-го не буде. Для машини заявлено одразу два варіанти гібридизації (“м’який” гібрид і гібрид, що підключається), а також повністю електрифікована версія e-5008. Останню обіцяють представити у квітні цього року і почати її продаж восени.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: