BAE Systems модернізує американські БМП Bradley: будуть актуальні до 2050 року

Підпишись на нас:

BAE Systems уклала контракт на модернізацію бойових машин піхоти M2 Bradley (БМП) до версії M2A4. Ця ініціатива спрямована на продовження терміну експлуатації платформи до 2050 року.

Подробиці

Компанія BAE Systems отримала замовлення на 78 мільйонів доларів США на модернізацію додаткових БМП Bradley до передової моделі M2A4 для армії США. Загальна вартість замовлень зараз перевищує 750 мільйонів доларів США.

Bradley M2A4 являє собою еволюцію в серії БМП Bradley, розроблених і розгорнутих армією США. Цей варіант є результатом постійного процесу модернізації, спрямованого на відповідність мінливим вимогам сучасного поля бою.

З моменту появи в 1980-х роках Bradley зазнав кількох оновлень, щоб підвищити його живучість, вогневу міць і мобільність. Спочатку розроблений для транспортування піхоти під час надання вогневої підтримки, Bradley довелося адаптуватися до нових загроз, таких як саморобні вибухові пристрої і міська партизанська тактика.

Варіант M2A4 втілює ці вдосконалення. Він оснащений сучасними цифровими технологіями, що покращують ситуаційну обізнаність екіпажу. Ці цифрові системи включають нове комунікаційне та навігаційне обладнання, що забезпечує повну інтеграцію з іншими елементами бойової групи бронетанкової бригади. Ця інтеграція необхідна для підтримки ефективного зв’язку та координації на полі бою.

З точки зору захисту, M2A4 виграє від покращеної броні. Це стосується не лише міцніших броньових пластин, але й систем активного захисту (APS), таких як Iron Fist-Light Decoupled (IF-LD). APS призначений для виявлення та нейтралізації вхідних загроз, таких як протитанкові ракети, до того, як вони досягнуть автомобіля. Це значно підвищує виживаність машини та її екіпажу у все більш складних бойових умовах.

З точки зору мобільності, M2A4 має більш потужний двигун і вдосконалену підвіску. Ці вдосконалення необхідні, щоб впоратися з додатковою вагою систем захисту та електронного обладнання. Вони також гарантують, що автомобіль залишається маневреним і здатним долати різні місцевості, що є ключовим аспектом як для міських, так і для сільських операцій.

Необхідність цих удосконалень випливає з бажання армії США підтримувати парк бойових машин піхоти, здатних протистояти поточним і майбутнім викликам. У контексті нових загроз і появи нових технологій такі платформи, як Bradley, повинні адаптуватися, щоб залишатися актуальними. Програма M2A4 є частиною цієї перспективи, спрямована на продовження терміну експлуатації Bradley до 2050 року, одночасно збільшуючи його здатність захищати та ефективно підтримувати наземні війська.

Армія США вивчає можливість інтеграції Iron Fist-Light Decoupled (IF-LD) APS у парк Bradley у рамках своєї програми Modular Active Vehicle Protection System. Хоча початкові проблеми з електропостачанням IF-LD були вирішені, фінансування для його включення в модернізацію M2A4 ще не виділено.

Програма Bradley зазнала багатьох покращень живучості протягом свого терміну служби, включаючи захист нижньої частини корпуса та впровадження комплектів Bradley Urban Survivability Kit (BUSK), що ще більше посилює безпеку цього автомобіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: