ГоловнаВійськова технікаУкраїна вже отримала перші Leopard 2

Україна вже отримала перші Leopard 2

Перші поставки німецьких основних танків Leopard 2 вже прибули в Україну з Польщі, яка стала першою країною, яка виконала відповідну обіцянку. Про це повідомляє польське видання Onet.

Подробиці

Уточнюється, що йдеться про 14 танків. У матеріалі зазначено, що президент України Володимир Зеленський сподівається одержати ще 100 танків від Заходу.

«Україна вже отримала кілька танків Leopard 2 із Польщі. Наша країна першою забезпечила українців цим видом обладнання», – заявило джерелоOnet.

Раніше країни Заходу домовилися про постачання важкої військової техніки до України після зустрічі представників міністерств оборони країн НАТО. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький приїхав до Києва, де має оголосити про постачання перших 14 танків Leopard 2, доповнює RT. Британська газета The Times писала, що до квітня Україна зможе отримати лише чверть від обіцяної кількості танків . У терміновому порядку відправити Leopard обіцяли Нідерланди.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: