Нещодавно Одеса отримала від німецького міста-побратима Регенсбург автобуси для громадських маршрутів. Але казус в тому, що для них немає водіїв.
З необхідних 18 водіїв змогли набрати лише 7. Саме тому в міськраді почали турбуватись про працевлаштування на міські маршрути жінок, повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов.
Через те, що багато чоловіків мобілізували, громадські маршрути залишились без водіїв.
«У нас є водії, але не в тій кількості, яка необхідна. Ми домовились з нашими партнерами, якщо будуть жінки, які хотіли навчитись і бути водіями на такому транспорті, тому що зараз чоловіків мало — хто призвався і пішли боронити нашу державу», – повідомив мер Геннадій Труханов.
Але німецькі партнери вирішили допомогти в цьому питання, а тому стало відомо, що жінок будуть навчати в Регенсбурзі і Берліні.