У нового купе-кросовера Renault з’явиться «заряджена» версія

Підпишись на нас:

Навесні минулого року компанія Renault представила новий купеподібний кросовер Rafale, що став своєрідною заміною створеного, зокрема, для Україні “паркетника” Arkana. За інформацією французьких ЗМІ, у 2024-му році у Rafale з’явиться “заряджена” версія від Alpine, яка матиме не тільки продуктивніший двигун, а ще й суперсучасну підвіску.

Подробиці

Як пише видання “L’Argus”, простий Renault Rafale з’явиться у продажу цієї весни з гібридною силовою установкою потужністю 200 кінських сил, але вже через кілька місяців у купе-кросовера з’явиться більш продуктивна модифікація.

Для неї планують використовувати новий агрегат E-Tech 4×4, який здатний видавати до 300 кінських сил, що зробить Rafale помітно динамічнішим.

У нового купе-кросовера Renault буде "заряджена" версія

Але обмежуватися цим французи не мають наміру. Купеподібний кросовер зроблять не тільки швидшим, а й більш керованим.

Допомогти в цьому має суперсучасна інтелектуальна підвіска розробки Alpine, яка, крім спортивних налаштувань, матиме окрему камеру, яка сканує дорогу під час руху, і змінює характеристики шасі залежно від виявлених нерівностей.

У нового купе-кросовера Renault буде "заряджена" версія

Завдяки такому інженерному рішенню Rafale зможе бути жорстким і дуже керованим на ідеальному покритті, але ставатиме м’якшим і комфортнішим на поганих дорогах.

Продажі такої версії нового французького кросовера стартують цього літа. Орієнтована ціна – від 55 000 до 70 000 євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: