Армія США випробувала новий 2-тонний наземний безпілотник Arion-SMET

Підпишись на нас:

Багатоцільовий безпілотний наземний транспортний засіб (UGV) Hanwha, Arion-SMET, завершив тижневі польові випробування, проведені Корпусом морської піхоти США та армією США. Це досягнення знаменує важливу віху для роботизованого автомобіля, позиціонуючи його як потенційного конкурента на світовому ринку UGV.

Подробиці

Це перший випадок, коли південнокорейський UGV бере участь у FCT Міністерства оборони США, програмі, призначеній для оцінки та перевірки передових технологій, розроблених оборонними підрядниками з союзників США, спрямованих на підвищення оборонних можливостей збройних сил США.

Польові випробування Arion-SMET

Перед фактичним FCT група морських піхотинців пройшла триденні тренінги з керування 2-тонним електричним роботизованим транспортним засобом в складних умовах місцевості, таких як: покритий дерном піщаний пляж, м’який пісок, піщана глина, вибоїсті та колійні дороги. Випробування були зосереджені на оцінці різноманітних можливостей транспортного засобу, включаючи транспортування важкого обладнання, водіння з дистанційним керуванням, навігацію за маршрутними точками, дослідницьке маневрування, слідування за солдатами та фізичне прив’язування.

Польові випробування Arion-SMET

Arion-SMET, абревіатура від Autonomous and Robotic Systems for Intelligence Off-road Navigation – SMET, є одним із найдосконаліших UGV з точки зору повної інтеграції HAEMOS (рішень Hanwha Aerospace для роботизованих і автономних систем) з повністю електричними колесами 6X6. Транспортний засіб використовується для підтримки операцій піхоти, включаючи транспортування боєприпасів, медичну евакуацію, розвідку та підтримку ближнього бою.

Польові випробування Arion-SMET

З максимальною вантажопідйомністю 550 кг UGV може подолати до 100 км на повному заряді, розвиваючи максимальну швидкість 43 км/год на асфальтованих дорогах і 22 км/год на ґрунтових дорогах. Крім того, Arion-SMET може бути додатково оснащений вдосконаленою дистанційно керованою системою озброєння (RCWS), яка може автоматично відслідковувати та націлюватися на цілі через локалізацію джерела вогнепальної зброї, включаючи 5,56-мм RCWS, який можна розширити до 7,62-мм кулемета.

Arion-SMET можна керувати в різних режимах, включаючи водіння з дистанційним керуванням, автономне водіння по бездоріжжю, дослідницьке маневрування, фізичне прив’язування, а також ведення солдатів і транспортних засобів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: