Досвідчений евакуаторник назвав машини, які постійно доставляв до СТО

Підпишись на нас:

Надійність автомобіля – одна з головних характеристик, на яку звертають увагу покупці при виборі тієї чи іншої моделі. Існує чимало організацій, які шляхом досліджень підраховують для них середній бал, складаючи всілякі рейтинги. Але цього разу йтиметься про суб’єктивну оцінку однієї людини, яка заробляє на поломках машин.

Австралійське видання “Drive” взяло інтерв’ю у співробітника служби евакуації автотранспорту, який побажав залишитися неназваним. Чоловік із 20-річним стажем роботи евакуаторником назвав моделі автомобілів, які, на його думку, найчастіше доводиться відвозити в сервіс через різні поломки. Список виявився м’яко скажемо несподіваним.

Chevrolet Cruze і Chevrolet Captiva

Надійність автомобіля - одна з головних характеристик, на яку звертають увагу покупці при виборі тієї чи іншої моделі.

Два бюджетники, розроблені в Кореї, користуються високим попитом на світовому ринку, але, як заявляє співробітник австралійської служби евакуації, саме вони на його практиці ламаються найчастіше.

Надійність автомобіля - одна з головних характеристик, на яку звертають увагу покупці при виборі тієї чи іншої моделі.

За словами фахівця, в них відмовляє все, що тільки можливо. Виходить з ладу проводка, перестають працювати акумулятори, генератори, колісні підшипники, карданні вали і коробки передач.

Ранні Ford Focus

Евакуаторник розкрив машини, які постійно ламаються

Ще однією моделлю, яку варто уникати, виявився Ford Focus, випущений в районі 2010-х років (2 покоління). Стверджується, що власники таких машин викликають евакуатори через тріщини в пластикових впускних колекторах, проблеми з електрикою, а також із системами безпеки.

Деякі пікапи

Евакуаторник розкрив машини, які постійно ламаються

Нерідко службі евакуації доводиться приїжджати на виклики, коли з ладу виходять пікапи на кшталт VW Amarok, а також Ford Ranger і старі Nissan Navara. За словами евакуаторника, причини їхніх поломок практично завжди однакові – тріснуті інтеркулери, зруйновані турбокомпресори і дірки в поршнях.

Уживані Fiat, Chrysler і Jeep

Евакуаторник розкрив машини, які постійно ламаються

Замкнули список найбільш ненадійних автомобілів за версією співробітника служби евакуації з Австралії старі автомобілі компаній Fiat, Chrysler і Jeep. За його словами, він бачив дуже багато поломок машин цих брендів, пов’язаних із різними системами, включно з електрикою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: